PAKRAFTŲ NUOMA

Išsinuomokite pakraftą ir atraskite gamtą iš naujo

Kur baigiasi kitų nuotykiai, jūs tik pradėsite juos su lengva valtimi! Itin lengvas ir itin kompaktiškas, visa įranga telpa jūsų kuprinėje, ir jūsų nuotykiai gali prasidėti: plaukimas upėmis ar ežerais, kombinuoti žygiai pėsčiomis ir vandeniu, dviračiu ir vandeniu, ar tiesiog pramogos su visa šeima – mūsų tvirti „Anfibio” pakraftai yra puikūs nuotykių partneriai. Išsinuomokite lengva ir tvirtą pripučiama valtį dabar!

Pasirinkite pakraftą, pasirinkite norimas datas ir saugiai užsisakykite internetu

Mes pristatysime jūsų nuomojamą įrangą visoje Lietuvoje, pristatymas įskaičiuotas į nuomos kainą

Bandykite pakraftą – savaitgali ar ilgiau, leiskitės į nuotykius

Baigę kelionę, nusiųskite įrangą mums atgal – nemokamai

DUK

ĮRANGA
kuom ypatingas pakraftas?

Tai lengva, pripučiama valtis, kurią lengva supakuoti į labai nedidelį ritinį, kas leidžia pasiimti su savimi. Pagaminta iš termopoliuretaninio nailono, kitaip sakant audinys (sintetinis pluoštas) apvilktas elastingu plastiku. Valties keliamoji galia yra nuo 120 iki 200kg, priklausomai nuo dydžio. Dažnai naudojamas žygiuose, lengvai transportuojamas, lengvai pripučiamas nereikalaujant specialios įrangos, gali būti naudojamas kaip mini-vonią ar miego lova ilguose žygiuose, arba kaip priemonė pasiekti darbovietę vandens telkiniais 🙂

ar pakraftai yra saugus?

Valties keliamoji galia yra nuo 120 iki 200kg, taip pat dažniausiai pakraftas yra platesnis už baidarę, kajaką ir pan., todėl apsiversti yra sunkiau, kartais be kojų fiksavimo prie valties (plaukimui srauniose kalnų upėse) beveik neįmanoma specialiai apversti pakraftą. Žemas svorio centras taip pat leidžia užtikrintai jaustis ant vandens. Mes siūlome vokiškos įmonės pakraftus, kurie yra išbandyti daugelio keliautojų Arktikoje, Sibire, Alpėse ir pan., Šis gamintojas turi didelę patirtį pakraftų projektavime ir gamyboje. Jeigu planuojate leistis į kalnų upių keliones, rekomenduojame pasikonsultuoti su instruktoriais ir be patirties vieniems ne plaukti aukštesnės nei 2 kategorija upėmis. Lietuvoje galite bandyti beveik visas upės, tačiau kai kuriomis plaukimas priklausys nuo metų laiko. Plaukimui bet kokiu atveju reikia minimaliai paskaityti apie saugumą ant vandens telkinių, jei vykstate vienas, pranešti artimai aplinkai apie kelionės laiką ir maršrutą, taip pat visada vilkėti gelbėjimosi liemenę ir turėti ryšio priemones.

Kas įeina į nuomos paketą kartu?

Mes nuomojame viską kartu: valtį, gelbėjimosi liemenę, irklą. Kokie tai bus daiktai, priklausys nuo jūsų poreikio, kurį aptarsime susisiekus su jumis po rezervacijos. kadangi ne visada reikalinga pripučiama liemenę ar ultralengvas irklas. Pvz., pripučiama liemenė sveria apie 420gr, tačiau užims ženkliai mažiau vietos, pvz., ant dviračio (bikeraftinant), tačiau mūsų siūloma PVC putų liemenė, universalaus dydžio ir dar lengvvesnė, apie 300gr., pėsčiųjų žygyje su pakraftų ją galima tiesiog uždėti ant kuprinės, kad neužimti vietos. Irklai pas mus beveik kilogramo arba pusės kilogramo svorio, dalinami į keturias ar penkias dalis. Ultralengvas irklas skirtas paprastoms kelionėms, kur nereikalaujama didelio patvarumo iš irklo (atsispirti valtį nuo akmenų, arba staigiai manevruoti srauniose pavasario upėse). Nuomojamos įrangos galerija galima pamatyti ČIA

ar man reikia gelbėjimosi liemenės?

Mes paprastai rekomenduojame VISADA vilkėti gelbėjimosi liemenę bet kuriose vandens telkiniuose (ežerai, upės, jūra). Dėmesio! Mūsų siūlomos liemenės yra plūdrumo priemonės, skirtos palaikyti sąmoningą plaukiką vandenyje, jos patogios vilkėti su valtimi dėl ypatingos konstrukcijos nugaroje, Liemenės gali išgelbėti gyvybę, todėl visada vilkėkite. Vanduo neatleidžia klaidų!

Kaip rasti sau tinkamą pakrafto dydį?

Tinkamas dydis yra svarbus jūsų patogumui ilgesnėse kelionėse, taip pat svarbus ir pakrafto stabilumui, valties manevringumui. Jūsų asmeninis „sėdėjimo ilgis” (ir galbūt jūsų svoris) yra svarbesnis už jūsų ūgį. Išmatuokite „sėdėjimo ilgį”, atsisėdus ir ištiesus kojas, matuokite nuo sėdmėnų/nugaros linijos iki kulnų. Atsižvelgus į šį matavimą, rinkitės mūsų pakraftus pagal jų aprašymus. Tačiau, tai nėra absoliuti taisyklė, kartais galima rinktis trumpesnius modelius, jei svarbus yra svoris, kai jūsų kojos bus labiau išlenktos sėdint, arba jas galima užmesti į viršų ant kuprinės ar valties nosies.

Nežinau kokį pasirinkti, jie tokie vienodi?

Kaip universaliausią darbinį arkliuką mes siūlome Delta MX. Tačiau jei vis tiek neapsisprendėte, parašykite arba paskambinkite mums, patarsime priklausomai nuo jūsų tikslo.

Užsakymai
kaip ilgai aš galiu išsinuomoti įrangą iš pakraft.lt?

Mes siūlome nuoma savaitgaliui (kur įskaičiuotos dienos siuntimui, t.y. penktadieni jūs gausite valtį, o pirmadienį galėsite išsiųsti atgal). Taip pat įlgajai nuotykių savaitei, įskaičiuojant dų savaitgalius ir siuntimo dienas prieš ir po. Trejetas dienų prieinamas pagal tokį pat principą. Jeigu reikalingas įlgesnis laikotarpis, arba neįprasta užklausą, skambinkite, rašyktie, viską įmanoma organizuoti.

Kada vėliausiai galiu išsinuomoti pakraftą?

Paprastai galite užsisakyti internetu iki 3 dienų prieš atitinkamą nuomos laikotarpį, nes mes turime spėti atsiųsti jums įrangą į kitus Lietuvos miestus. Tačiau, jeigu prieš savaitgali ar savaitgalį spontaniškai nuspręsite dėl nuomos ir esate iš Vilniaus, susisiekite su mumis telefonu ir aptarsime visas galimybes.

Ar galiu atšaukti savo užsakymą vėliau?

Mes žinome, kad gyvenime ne visada viskas vyksta pagal planą. Štai kodėl mes siūlome šias atšaukimo taisykles:
– Likus 14 ar daugiau dienų iki nuomos pradžios, galite atšaukti per el. užsakymo laišką arba susisiekite su mumis el. paštu / telefonu ir mes atšauksime jūsų užsakymą, atėmus tik užsakymo ir kortelės aptarnavimo mokėstį – 5%
– Likus mažiau nei 14 dienu ir iki ne mažiau nei 7 dienoms iki nuomos pradžios, galite atšaukti per el. užsakymo laišką arba susisiekite su mumis el. paštu / telefonu ir mes atšauksime jūsų užsakymą, tačiau grąžinsime tik pusę, 50% jūsų užsakymo sumos, taip pat atėmus 5% užsakymo ir kortelės aptarnavimo mokestį.
Atkreipkite dėmesį: atšaukus užsakymą likus mažiau nei 7 dienoms iki nuomos laikotarpio pradžios – pinigai negrąžinami. Tačiau kitam kartui pritaikysime nuolaidą jūsų užsakymui, priklausomai nuo pavėluoto atšaukimo mokėsčio dydžio išskyrus banko kortelės ir užsakymo mokėstį,

Mano reikiamoms datoms nėra laisvos valties, ką daryti?

Labai gaila, kad taip įvyko, tačiau būtinai praneškite mums apie tai, kad mes galėtumėm žinoti paklausą ir ateityje turėti daugiau valčių. Taip pat įrašyti jūsų užklausą į sąrašą, jei kažkas atšauktu savo užsakymą, kad pasiūlyti jums.

Ar saugus jūsų tinklapis ir mokėjimo paslaugų teikėjas?

Tikrai taip, naudojame SSL sertifikatus, o mokėjimams apdoroti dirbame su Rentle.io nuomos platforma iš Suomijos, bendradarbiaujant su Adyen (adyen.com) mokėjimų platforma. Galite apsilankyti atitinkamuose tinklapiuose, kad įsitikinti jų patikimumu.

Kas yra nuomos pasalugos teikėjas ir kokia yra sutartis?

Nuoma vykdome individualios veiklos pagrindu, NUOLATINIO LIETUVOS GYVENTOJO INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO PAŽYMA Nr. 657306. Apmokant valties ir papildomos įrangos nuomą, jūs sutinkate su Taisyklėmis ir sąlygomis.

Siuntimas
Kaip vyksta siuntimas ir grąžinimas?

Mes jums išsiųsime visą įrangą Omnivos paštomatu, gerai supakuotą. Pristatysime likus ne mažiau kaip 1 dienai iki nuomos pradžios. Persiųsime stebėjimo kodą, kad galėtumėte matyti savo pristatymą į artimiausią paštomatą, kad jo nepraleistumėte!

Atidarykite siuntos dėžę be peilio pagalbos! Neišmeskite dėžės, kadangi jį bus reikalinga įrangos grąžinimui.

Grąžinimas pasibaigus nuomos laikotarpiui yra toks pat lengvas: Jūs gerai ir saugiai supakuojate visą įrangą (visiškai švarią ir sausą) į tą pačią siuntos dėžę, užklijuojate pridėtą grąžinimo lapą ir nunešiate pakuotę į artimiausią Omnivos paštomatą. Siuntimas ir grąžinimas jau įskaičiuoti į užsakymo kainą – papildomų išlaidų nepatirsite!

Kada turiu grąžinti pakraftą ir įrangą?

Valties ir įrangos grąžinimo data visada yra diena po nuomos laikotarpio pabaigos. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų grąžinta įranga turėtu būti įdėta į paštomatą iki siuntų surinkimo laiko jūsų artimiausiame paštomate, kurį rasite ČIA. Tik taip esame garantuoti, kad laiku atgausime įrangą ir nedelsdami paruošime viską kitam nuomos užsakymui.

Ar galiu grąžinti įrangą iki įprasto nuomos laikotarpio pabaigos?

Taip, jūs taip pat galite atsiųsti nuomojamą įrangą mums iki užsakyto nuomos laikotarpio pabaigos. Atkreipkite dėmesį, kad jei anksčiau grąžinsite valtį ir įrangą, mes negrąžiname kainos skirtumo už nepanaudotas dienas.

Kas atsitiks, jei laiku negrąžinsiu valties ir įrangos?

Siekdami garantuoti saugią ir gerai prižiūrimą įrangą, mes esame priklausomi nuo sutarto laiko įrangos grąžinimui iš mūsų nuomininkų. Jei nepavyksta laiku grąžinti išsinuomoto pakrafto ir įrangos mums, pusantros dienos nuomos kainos baudą už kiekvieną pavėluotą dieną pagal jūsų užsakymą bus taikoma už kiekvieną įsiskolinimo dieną. Sužinokite daugiau apie tai mūsų nuomos taisyklėse.

Ar galima atsiimti pakraftą „gyvai”?

Taip, suderinus susitikimo laiką, galime paruošti įranga, jums atsiimti patiems, Vilniuje, Pilaitėje. Tačiau šiuo metu atskiros fizinės lokacijos neturime. Dėl to nuomos kaina nesikeičia.

Ar taip pat siunčiate ne Lietuvoje (pvz., Latvija, Estija)?

Šiuo metu negalime pasiūlyti pakraftų ir kitos įrangos siuntimo už Lietuvos ribų. Puslapis taip pat neišverstas į kitas kalbas, tačiau jei skaitote tai, išsivertę su naršykle ir norėtumėte išbandyti mūsų paslaugas, susisiekite su mumis anglu kalba ir aptarsime visas galimybes.

Žala ar praradimas
Aš padariau žalą valčiai / įrangai, ką turėčiau daryti?

Iš esmės prašome jūsų elgtis su išsinuomota įranga taip atsargiai, tarsi ji būtų jūsų pačių. Nors pakraftai yra tvirtos valtys, tačiau nėra nieko nesunaikinamo. Vis dėlto, jei nuomojama įranga kada sugadinote, prašome pažymėti visus sugadinimus perdavimo-grąžinimo ataskaitoje, kuri pridedama prie jūsų siuntinio. Tokiu būdu mes galime kuo greičiau pataisyti įrangą. Jei valčiai ar įrangai buvo padaryta didelė žala ar ji visiškai sunaikinta, greitas remontas ir tolesnė nuoma bus neįmanoma, susisiekite su mumis tiesiogiai telefonu kuo skubiau.

Kas atsako už nuomojamos įrangos sugadinimą?

Nuomininkas atsako už valties ir/ar papildomos įrangos (irklai, liemenės) sugadinimą nuomos laikotarpiu. Priklausomai nuo žalos masto, mes imame užstatą – 150 EUR. Visiškai praradus ar sugadinus nuomojamus daiktus, mes prašysime kompensuoti įrangos ar valties pardavimo kainą (gamintojo rekomenduojamomis kainomis).

Ką daryti, jei pametu pakraftą ar dalį įrangos?

Jei pamestumėte pakraftą upėje, nedelsdami skambinkite gelbėjimo numeriu 112! Pasakykite gelbėjimo tarnybai, kad pametėte valtį (spalva?) upėje (upės pavadinimas, vietos aprašymas), kad esate sveikas ir jums reikia / nereikia pagalbos. Dažnai nutinka taip, kad praeiviai atranda nuplaukusią valtį ir įspėja gelbėjimo tarnybas ar mus. Tada susisiekite su mumis telefonu ir praneškite apie nuostolius. Jei negalėsite grąžinti išsinuomotos įrangos mums, mums bus padaryta didžiulė žala. Deja, mes turėsime nuskaičiuoti trūkstamų nuomotų daiktų pardavimo kainos (gamintojo rekomenduojamos kainos) sumą. Jei, pavyzdžiui, valtis ar įranga vėl pasirodys po kelių dienų ir bus grąžinta atgal, mes, žinoma, kompensuosime jums žalos sumą, atėmus prastovos išlaidas pagal jūsų dienos nuomos kainą.

Kas atsitiks, jei bus pavogti valtis/įranga ar jos dalys?

Jei bus pavogti pakraftas, įranga ar jos dalys, prašome pranešti apie vagystę vietos policijai. Tada susisiekite su mumis telefonu ir praneškite apie nuostolius. Kadangi dėl negrąžintos įrangos mes patiriame milžinišką žalą, deja, turėsime išskaičiuoti naujos pardavimo kainos (gamintojo rekomenduojamos kainos) dydžio kompensaciją už trūkstamus nuomotus daiktus. Jei pavogtą įrangą rasite ir grąžinsite jūs ar policija, mes, žinoma, kompensuosime jums žalos sumą atėmus prastovos išlaidas pagal jūsų dienos nuomos kainą.

Kiti klausimai
Ar galiu nuomojamą įrangą naudoti ir užsienyje?

Išsiųsti ir grąžinti galima tik Lietuvoje. Tačiau per užsakytą nuomos laikotarpį galite keliauti aplink pasaulį naudodamiesi mūsų valtimis ir įranga.

Ar man reikia specialių įgūdžių?

Jei norite tiesiog irkluoti ir keliauti per Lietuvą upėmis ir ežerais, jums tereikia plūdrumo liemenės, bazinių irklavimo įgūdžių ir sąmoningumo, kad gerai praleistumėte laiką. Daugelis Lietuvos upių klasifikuojamos kaip 1 kategorijos upės, kai kurios yra 2 kategorijos, kas yra truputį sudėtinga – didesnės rėvos ar slenksčiai su bangomis, praplaukimas platus, nesudėtingas. Kliūtys gerai matomos ir nesunkiai apiplaukiamos, žvalgyba nebūtina.

Tačiau jei norite atlikti didelius maršrutus toli nuo civilizacijos ar leistis į sraunų „baltą” vandenį, tiems nuotykiams jums reikės specialių įgūdžių, ką galima išmokti tik dalyvaujant gelbėjimosi baltajame vandenyje ar pakraftų kursuose užsienyje, kur yra kalnų upių, kad išmoktumėte vandens saugumo ir irklavimo technikos srauniame vandenyje. Nerekomenduojame leistis į sudėtingas keliones užsienyje be „balto” vandens patirties su pakraftais, kajakais ir pan.

Vis tiek neradote reikalingo atsakymo?